Bahçe Mobilyaları ve Dekorasyon Önerileri

Bahçe Mobilyaları ve Dekorasyon Önerileri

Bahçelerimize baharla birlikte yazda gelmeye başlıyor artık ve bahçeleri düzenlemek için tamda zamanı yeni mobilyalar çiçekler havuz bakımı vsler için kollar sıvanmış durumda..

Bu galerimizde bahçe mobilyalarının yanı sıra fikir edinmeniz için bir kaç öneriyide birlikte barındırdık, hadi şimdi birlikte bir göz atalım..

Mesela bahçenizin bir köşesine sulama kaplarınızı rengarenk seçip ya da boyayıp bir çiçek köşesi yapabilir zamanına göre çiçekler ekip rengarenk bir görünüm sağlayabilirsiniz..

Konserve kavanozlarınızı boyayarak yine içine çiçekler dikip harika bir tasarım elde edebilirsiniz..

Mide kabuklarına kaktüsler dikebilirsiniz.. Çitlerinize veya ağaçlarınıza rengarenk kuş yuvaları yapıp kuşlarla cıvıl cıvıl bir arada yaşayabilirsiniz..

Eski otomobil lastikleri ile salıncaklar ya da sehpalar yapıp içlerine yine çiçekler dikebilirsiniz..

Resimlerde göreceğiniz gibi çitlerinizi rengarenk boyayabilirsiniz,, Her şey hayal gücünüzle sınırlı sizde rengarenk bir bahçe tasarlayarak yazın rahat bir nefes alacak hale bahçenizi getirebilirsiniz.

Artık yeni kurulan sitelerde bahçe olgusu o yüzden eğer bir sitede oturuyorsanızda galerimizde birbirinden güzel verandalar ve bahçe mobilyalarındanda fikir edinebilirsiniz ve bahçelerinize yeni soluklar katabilirsiniz..

Yazlıklarınız içinde bir çok fikir alabileceğiniz mobilyaları da galerimizde göreceksiniz..

Mesela bir veranda tekerlekli bir ağaç bir ev görünümünde harika olmuş çay yudumlamak keyif verecektir.. Hasır mobilyalar yataklarsa bahçelere renk katacaktır..

Yine ahşap bir veranda etrafını saracak sarmaşıklarla nefes almanız için harika bir fikirmiş gibi görünüyor..

Daha fazla öneri ve fikir için galerimize göz atmanız yeterli olacaktır..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git