Çağdaş Koltuk Modelleri

Çağdaş Koltuk Modelleri
Salon dekorasyonundaki en önemli faktörlerden olan koltuklarımıza yer verdik bu galerimizde de modellerimiz modern çağdaş ve şık dekoratif modeller, ilk modelimiz duvardaki şık çiçek stickerı ile beyaz beyaz modern L koltuk modeli duvar rafları çok uyumlu ve şık.. Bir diğer modelimiz beyaz koltukları ve spor görünümü ile şık bir oturma odası modeli olarak dikkat çekici..
Klasik ortamlar için tasarlanmış ekru koltuk ve berjerler ve perde hoş bir ortam oluşturmuş.. Kırmızı berjerler şömine ve otantik kilim ile dekore edilmiş salon ilgi çekici.. Dinlenme köşesi olarak dizayn edilmiş şömine yanına konulmuş ekru berjerler ve sehpası çok şık bir fikir olabilir çaylarınızı yudumlamak kitap okumanız için.. İki yer minderi ve yine kumaştan sehpası ile ev sineması odası da geniş mekana sahip olanlar ve keyfine düşkün olanlar için olması gereken bir ayrıntı..Bem beyaz boyanmış duvarlara kırmızı deri kanepe modeli de harika uyum sağlamış..
Mutfak salon bir arada görebileceğiniz dekoratif bir örnek yine galerimizde..Beyaz koltuklar turkuaz minderler ve TV ünitesi modeli harika görünmüyor mu? dedikten sonra devamı için galerimize göz atmalısınız..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git