Cam ve Porselen Mutfak Ürünleri

Cam ve Porselen Mutfak Ürünleri 

Mutfaklarımızda ve masalarımızda özenle kullanabileceğimiz harika modelleri sizler için bir araya topladık neleri mi mesela..

Örneğin masalarınızın düzeninde masanıza renk katacak porselen Aryıldız imzalı bir yemek takımı, altın yaldız bu kadar mı yakışır beyaz porselen bir yemek takımına bakın göreceksiniz.

Nakış gibi işlenmiş cam sürahi bardak ve kadehler cam eşyalarınızın arasında bulunması gereken bir takım.. Gümüş yaldızlarla desenlendirilmiş ve cama ise dantel gibi işlenmiş çok şık bir takım..

Bernardo’ nun cam olarak tasarladığı altın yaldızlı çay takımı da çok şık görünüyor. Yine Bernardo nun cam olarak tasarladığı kapaklı saklama kapları da çok dekoratif olarak dikkat çekici..

Beyaz Türk kahve fincanları mint yeşili tabağı ve üzerindeki kabartmalı gül desenleri ile şık bir takım..

3 lü olarak görebileceğiniz çat fincanı çaydanlığı ve sütlüğü ile bordo çiçekli şık bir takımda ilgi çekici..

2 li olarak göreceğini,z fincan takımı ve tepsisi de modern ve şık..

Çiçekli Aryıldız cam sürahi takımı da masalarınıza renk katacak güzellikte bir takım..

Beyaz porselene toprak tonlarının kullanıldığı yemek takımı da gümüş yaldızlarla biyelenmiş Aryıldız porselen yemek takımı da çok güzel..

Porselen kelebek ve çiçeklerle renklendirilmiş kupalar, kırmızı ve altın yaldızlı dış yüzeyi mor menekşeli iç desenleri ve tepsisi ile çok şık bir ikilisi mutfağınızın vazgeçilmesi olabilir..

Pembe ve mor renklerini görebileceğiniz dekoratif kavanozlarda kurabiyelerinizi saklayabilir servis için masanızda kullanabilirsiniz..

Kelebekli pembe porselen servis tabakları, çiçekli porselen yemek yakımları, turuncu ve sarısını görebileceğiniz Türk kahvesi fincanları, mint yeşili Türk kahvesi fincanları ve daha fazlası galerimizde..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git