Çiçekli Porselen Fincanlar

Çiçekli Porselen Fincanlar

Çiçeklerle bezeli bir çok kahve ve çay fincanını görebileceğiniz galerimizde çeyiniz ve davetleriniz için fikir edinebilirsiniz.. 2 li kahve fincanı modelimizle başlayacak olursak eğer pembe renkli dış kısmı altın yaldız biyeli içi ise mor menekşelerle desenlendirilmiş takım harika görünüyor.. Kahve tutkunları için pembe güllü porselen Türk kahvesi fincanı altın yaldızlı ve güllü bir fincanda kahve keyfi harika olmazmıydı.. Sarı ve pembe güllerle porselen fincan modeli de şık bir fincan takımı.. İçi ve dışı pembe güllerle bezeli başka bir fincanda bahar tazeliğinde.. Somon renkli altın yaldızlı içi ise güllerle desenlendirilmiş porselen fincan da şık bir fincan modeli olarak oldukça şık ve güzel..

Beyaz çiçekli porselen fincanında çiçekler sadece üst kısımlarına işlenmiş diğer tarafları ise sade ve düz, tabağını da aynı şekilde yapmışlar buda sade ve şık bir model olarak görünüyor..

İçi mor menekşeli 2 li Türk kahve fincanı modeli de şık ve zarif bir ikili.. Çay fincanı olarak kullanabileceğiniz ya da nescafeler için kullanababileceğiniz yine çiçekli bir fincan modeli..

Kırmızı vazgeçilmezim diyorsanız eğer galerimizde fincan modeli de çok şık görünüyor.. Mint yeşili 2 li Türk kahvesi fincanı, porselen çay bardağı yine çiçek desenli,  sunum tabağı çey fincanı ve tepsi olarak görebileceğiniz çiçekli porselen takım, yine tepsi ile birlikte görebileceğiniz 2 li porselen Türk kahvesi fincan takımı, siyah porselen fincan ve daha fazlası için galerimize göz atabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git