Çiçekli Porselen Takımları

Çiçekli Porselen Takımları

Masalarımıza baharı ve çiçekleri getiren birbirinden güzel ve şık bu porselenler evinize ve masanıza çiçekleri ve desenleri ile renk katacak.. Konuklarınıza görsel bir ziyafet verebilirsiniz. Çeyiz hazırlığında olanlarsa şık fikirler de edinebilir..

Galerimizde göreceğiniz, Aryıldız ve Kütahya Porselen ağırlıklı bu şık takımları görünce bayılacaksınız..

İlk modelimiz pembe gülleri ve altın yaldız biyeleri ile ile çok şık bir kahvaltı setinin parçaları yumurtalık tuzluk, binerlik ve çay fincanlarını görmenize olanak tanıyor, çok güzel değil mi peki bu takım..

Diğer bir takımsa komple bir takımın fincanlarını ve çorba kasesini ön planda görüp fikir edinebilirsiniz..

Yine mor gülleri ile dikkat çeken altın yaldız detaylı takımın sosluğunu ve servis tabaklarını görebilirsiniz..

Pembe güllü komple takım ise çeyizinizin baştacı olacak güzellikte..

İnce kafesleri ile dikkat çeken pembe güllerle ve altın yaldızlarla bezeli harika bir takım örneği de çok şık olarak göze çarpıyor..

Gri tonlu güller ve turkuaz renkleri ile kombine edilmiş modern ve şık bir tasarımlı harika takım beğeni toplayacak nitelikte.

Daha sadelikten hoşlananlar içinse mor menekşeli ve kelebekli porselen yemek takımı mor masa örtünüz ve mor şık bardaklarınızla sofralarınızda kullanabilirsiniz..

Kare bombeli farklı tasarımlı tabak şekilleri ile dikkat çeken başka bir pembe çiçekli takımda modern şık ve sade bir takım..

Dikdörtgen şekilli porselen tabaklı takım da modern ve şık bir model..

5 çaylarının ve günlerinizin vazgeçilmezleri arasında bulunan pastalarınızı şık bir çiçekli pasta sunum tabağını da galerimizde göreceksiniz..

Daha fazlası için galerimizdeki modellerimizi gözden geçirebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git