Harika Modern Çocuk Banyo Tasarım Modelleri

Harika Modern Çocuk Banyo Tasarım Modelleri

Artık yeni nesil evlerde banyolar ebevenyn banyolar büyük küçük lavabo ve banyolu şekilde uyarlanıyor.. Bu galerimizde sizlere bu tür fikirler veren görselleri bir araya toparladık.. Kreş ve yuvalar içinde çok şık tasarımlar olarak değerlendirilebilecek bu modellere göz atmanızı tavsiye ederiz.. İlk modelimiz aynı banyo içerisinde çok şık dizayn edilmiş beyaz seramik çocuk ve büyükler için tasarlanmış lavabo modeli çok şık görünmüyor mu sizce de, hem ufaklıklar içinde çok büyük kolaylık sağlayacak bir tasarım..

Yine çok şık sarı ve kırmızı karoların üzerine dizayn edilmiş yeşil çerçeveli şekilli aynaları beyaz üzerine yeşil ve kırmızı seramik lavabolu tasarımlarda oldukça ilgi çekici..
Çocuklar için mavi sarı vakvaklı armatür ve beyaz seramik banyo lavaboları ve banyo dizaynı tüm miniklerin ilgisini çekecek nitelikte harika görünüyor.. Çocuklar için tasarlanmış ördek banyo aparatıda alternatif fikirler.. Erkek çocuklar için banyolar da ilgi çekici ve görülesi.. Hello Kitty banyo küveti ve pembe banyo tasarımı da kız çocuklar için harika görünüyor.. Kırmızı beyaz karoları ve beyaz dolapları ile tasarlanmış başka bir Heelo Kitty banyoda çok güzel görünüyor.. Yeşil beyaz çocuk banyoları, mabi beyaz, sarı kırmızı turuncu çocuk banyoları pastel tonların hakim olduğu çocuk banyoları ve daha fazlası galerimizde..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git