Lüks Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Lüks Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Yazın bahçelerde vakit geçirip keyifli zamanlar geçirmek istiyorsanız bir sinema sistemi kurabilir ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.. Deniz kenarında iseniz ahşap tasarım şık ortamlar yaratabilirsiniz. Teraslar için şık  mobilya örnekleri teraslarınızı süsleyebilir.. Bahçeniz gözden uzak ve korunaklıysa eğe bahçenize bir jakuzi yerleştirebilirsiniz ve açık havada dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.. Havuzun içine yerleştirilmiş nimi koltuklar ile sinema izlemenin ilginç fikri galerimizdeki resimde gözler önüne serilmiş ve ilginç bir fikir olarak göze çarpıyor. Yine bahçeye yapılan özel bölümde dikkat  çeken yerleştirilmiş küvet ve banyo tasarımı lüks oluşumlar için ideal ve şık görünüyor… Lüks bir villanın tasarlanmış bahçesi de görülmeye değer.. Havuz başı için tasarlanmış şık yuvarlak mobilyalar ve şemsiyesi de çok şık.. bahçeye yerleştirilmiş cibinlikli kocaman yatak görünümlü mobilya örneğide galerimizde. Terasınız varsa sıcak yaz günlerinde zaman geçirmeniz için ideal yerler L bol minderli bir koltuk konuklarınız ve sizin için çok şık tasarlanmış bir örnek.. Deniz ve havuç içe içe yaşıyorsanız eğer şık bir tasarım yine görmeniz için galerimizde sizleri bekliyor..

Hasırdan tasarlanmış balkon mobilyaları da lükslüğün ve ortamın şıklığı ile dikkat çekici. Yine lüks bir yapı göreceksiniz balkon yerine havuz olarak tasarlanmış bu binalar artık sanırım yeni bir oluşumun ilk sinyalleri dedikten sonra sizleri galerimizle baş başa bırakıyorum..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git