Lüks Yatak Odası Tasarımları

Lüks Yatak Odası Tasarımları

Farklı tasarımlarla lüks dizayn edilmiş yatak odaları ile sizlerleyiz bu galerimizde de lüks olarak dizayn edilmiş odaları hayranlık ve keyifler içinde takip edeceksiniz diye düşünüyorum.. Geniş bir oda olarak dikkat çeken ilk modelimiz ahşap pancurlu balkon kapısı ve bahçe gören şekli ile çok şık ve olağanüstü görünüyor.. Yine doğal ahşap olarak dizayn edilmiş odada cibinlikli şık bir yatak odası..  Teras katı için dizayn edilmiş şık başka bir oda örneği de galerimizde.. Ferforje başlıklı ahşap tasarımlı cibinlikli yatak odasını da göreceksiniz..  Geniş havuzu ile dikkat çeken açık havaya yerleştirilen oda dizaynını görünce de bayılacaksınız.. Çatı katı ahşap yatak odasının tavana pencere ve pancur montajını çok beğeneceksiniz.. Çevresini akvaryum ve balıkların çevrelediği yatak odasına şaşkınlıkla bakacaksınız.

Klasik dizayn edilmiş duvardaki büyük aynası ve dizaynı ile dikkat çekici klasik mobilya ve ortamlardan hoşlananlar için..  Bir başka klasik tasarım ise kapitone başlıklı altın varaklı yatak odası modeli.. Duvara monte edilen ilginç şık ranza şeklindeki yataklarda hoş tasarım fikirleri olarak dikkate alınabilir..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git