Modern Mutfak Tasarımları

Modern Mutfak Tasarımları

Ahşap mutfaklar doğallığın göstergesi olmakla birlikte modern olarak tasarlandığında hem şık hemde modern olarak dikkat çeken modelleri görebilirsiniz.. Bir modelimizde tezgahını görüp beğeneceksiniz diğer bir modelimizde de ahşap masalı beyaz sandalyeli mutfak dekorasyonunu görüp beğeneceksiniz Tamamen ahşap olarak dizayn edilen geniş tezgahı ve farklı olarak görülebilecek masası ile çok şık bir dizayn olarak dikkat edici.. Beyaz İtalyan parlak görünümlü mutfak modeli oldukça dekoratif ve modern olarak dizayn edilmiş..  Yine bembeyaz sade ve şık siyah tezgahlı mutfak modeli galerimizde.. Beyaz parlak kaplama farklı çekmeceleri ileri ile bu jazır mutfaklar çok şık ve zarif.. Beyaz ahşap tonlu tezgahı ile bir model daha..

Siyah bir mutfak ve mermer olarak tasarlanmış iki renkli tezgahı ile çok hoş bir model mutfak.. Yeşil ve siyahın bir arada kullanıldığı başla bir siyahlı modern ve hazır mutfak örneği.. Dekoratif olarak tasarlanmış duvarlar ve farklı masa dizaynı şeffaf sandalyeleri ile dikkat çeken şık bir mutfak örneği daha ilginizi çekecektir…

Farklı olarak dizayn edilmiş cam tezgahlı kırmızı ve beyaz mutfak modeli de çok hoş görünüyor.. Kırmızı parlak hazır mutfak modelini de beğeneceksiniz.. Siyah kırmızı farklı dizaynı ile dikkat çekici bir model.. Beyaz masa farklı tasarımı ve avizesi ile çok hoş görünüyor.. ve daha fazlası için galerimizi gezin derim..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git