Mutfak Tasarımları

Mutfak Tasarımları

Günümüzde artık hazır mutfak kullananların sayısı oldukça fazla ama sizler yinede parçaları bir araya getirerek kendi tasarımınızı kendinizde yapabilirsiniz..Mutfaklarımız için tasarlanmış çok şık modelleri bir araya topladık ve beğeninize sunduk farklı fikirler edinebileceğiniz bu tasarımlardan ilham alacağınıza inanıyorum..
Bembeyaz ada üniteli mutfak modeli temizlemesi zorda olsa çok şık görünüyor.. Yine ahşap tezgahlı adan üniteli tavanları da ahşap beyaz olarak tasarlanmış mutfak modeli de harika görünüyor. Mermer tezgahlı ada üniteli Amerika mutfak modeli de çok şık bir tasarım olarak dikkat çekici..
Beyaz mobilyalara ağırlık verdiğimiz galerimizde şirin bir masa ve sandalyeyi de görecek ve çok beğeneceksiniz, şirin ve keyifli görünüyor..
Beyaz ve doğal ahşabın kullanıldığı mutfak modelini de kendiniz parçaları bir araya getirerek oluşturabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.


Dekoratif görünümü çelik tasarlanmış ocakları ve havalandırması kocaman ahşap masası ile dikkat çeken dekoratif ve ferah mutfak tasarımı geniş alanlar için çok ideal bir model..
Yaprak görünümlü dekore edilmiş bir masa çok ilgi çekeceğe benzer.. Bambu şık sandalyeleri ve ahşap masası ile şık ve dekoratif farklı bir masa sandalye modeli ve ortam çok şık görünüyor..
İtalyan tasarım beyaz ahşap tezgahlı hazır mutfak modeli de çok şık ve ferah görünüyor.. ve daha fazlası için galerimizdeki modellere göz atın derim..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git