Salon Dekorasyonu ve Mobilyaları

Salon Dekorasyonu ve Mobilyaları

Ahşabın doğal haliyle tasarlanmış dolaplara uyumlu kadife şık bir koltuk eşlik ediyor büyük bir oda hem salon hemde mutfak şeklinde dizayn edilmiş..

L şeklinde dizayn edilmiş boydan boya beyaz kanepeye ahşap kocaman bir sehpa eşlik ediyor ve ortaya modern çok şık bir çatı katı dekorasyonu çıkıyor..  Taş olarak dizayn edilmiş salonun duvarları evini farklı şekilde dekore etmek isteyenler için şık bir tasarım ve galerimizde benzer örneklerini görebilirsiniz. Yine çok şık ev sineması dekorasyonu da galerimizde sizleri bekliyor:). Kahverengi minderli bir kanepe ve şık kadife mavi kanepe örneği çok şık birer tasarım..  Oval olarak tasarlanmış kahve ve krem renklerin kullanıldığı işlevsel ve fonksiyonel koltuk takımı modeli de oldukça kullanışlı ve rahat görünüyor.. Klasik koltuk, şömine ve koltukları ile klasik dekorasyondan hoşlananlar için şık bir fikir önerisi olabilecek bir dekorasyon..  Krem mor ve beyazın bir arada dekore edildiği salon modeli de dikkat çekici ve hoş bir tasarım.. Mavi beyaz ve yeşilin bir arada kullanıldığı modern tasarım salon iç açıcı ve ferah görüntüsü ile dikkat çekici.. Şömine başına yerleştirilmiş lacivert berjerler ve karşısındaki krem kanepe modeli rahat ve huzur verici..  Oval olarak tasarlanmış karşısında şömine yerleştirilmiş koltuklar hayal gücümüzü zorlayacak şıklıkta..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git